X
X

Category Archives: ROS’ dan Haberler

Problemler

EĞER BAŞVURU FORMUNU DOLDURURKEN PROBLEM YAŞIYORSANIZ

 

  • Başvuru sırasında en sık yaşanan problem cep telefonu ve tabletlerden başvuru yapılırken yaşanmaktadır. Sistem cep telefonunu desteklemeketedir. Bu yüzden lütfen bilgisayardan başvurunuzu yapınız.
  • Forumda yıldızla (*) belirtilmiş alanlardan birini boş bırakmış olabilirsiniz.
  • Yüklediğiniz fotoğrafların boyutları çok büyük olabilir. Bu durumda fotoğrafların boyutlarını düşürün.
  • Kayıt sırasında en az 5 adet fotoğraf yüklemeniz gerekmektedir. Eğer 5′ den az fotoğraf yüklemediyseniz sistem başvurunuzu kabul etmez ve hata verir.
  • Bazı durumlarda çok fazla yoğunluk olduğundan dolayı sitede yavaşlıklar yaşanıyor olabilir. Bu durumda farklı bir zamanda (10-15 dk sonra) yeniden kayıt olmayı deneyiniz.
  • Kayıt olduktan sonra mail adresinizi muhakkak kontrol ediniz.

Bugün Ne Giysem Başvuru

Show TV’ de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışma programı için başvurular tekrardan başladı. Online olarak yapılan başvurular yine online olarak değerlendirildikten sonra başvuru sahiplerinin elemeyi geçmeleri durumunda Bugün Ne Giysem yarışma programı hakkında ufak bir tanıtım yazısı hazırlamaları gerekmektedir.

Bugün Ne Giysem online başvuru formu doldurulken dikkat edilmesi gereken noktalardan biride bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasıdır. Aksi durumda ön elemeyi geçtikten sonra çağırılan başvuru sahibi bilgilerinin doğrulunu teyid edemesse yarışma katılım hakkını kaybederler.

Bugün Ne Giysem Başvuru Formu için BURAYA TIKLAYINIZ

Tekirdağ Mankenlik Ajansları

Tekirdağ Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde sizlerle tanışacağız. Size en yakın mankenlik ajansı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En kısa bir sürede Tekirdağ , ilçelerinde ve beldelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik seçmelerinde yerinizi almak için öncelikle sayfamızdaki başvuru formunu tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Tekirdağ ve çevre illerinde yapacağımız elemeler ve demo çekimleri öncesinde sizlere ulaşarak (msn, mail adresiniz ve telefon numaranız) iletişim kuracağız.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Tekirdağ , Modellik Ajansları Tekirdağ , Tekirdağ Modellik Ajansı, Tekirdağ Mankenlik Ajansı

Tokat Mankenlik Ajansları

Tokat Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde ve ilçesinde sizlerle buluşuyoruz. Size en yakın ajans olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En kısa zamanda Tokat , ilçelerinde ve beldelerinde yapacağımız mankenlik & modellik seçmelerinde yerinizi almak için evvela sayfamızdaki başvuru formunu tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Tokat ve çevre illerinde yapacağımız demo çekimleri & elemeler öncesinde sizleri arayarak (e-mail, msn ve telefon üzerinden) iletişim kuracağız.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Tokat , Modellik Ajansları Tokat , Tokat Modellik Ajansı, Tokat Mankenlik Ajansı

Trabzon Mankenlik Ajansları

Trabzon Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde sizlerle buluşacağız. Size en yakın manken & model ajansı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En kısa zamanda Trabzon , ilçelerinde ve beldelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik seçmelerinde yerinizi almak için ilk olarak sayfamızdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Trabzon ve çevre illerinde yapılacak olan elemeler ve demo çekimleri öncesinde sizlere ulaşarak (msn, mail adresiniz ve telefon numaranız) irtibata geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Trabzon , Modellik Ajansları Trabzon , Trabzon Modellik Ajansı, Trabzon Mankenlik Ajansı

Zonguldak Mankenlik Ajansları

Zonguldak Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde sizlerle tanışacağız. Size en yakın model ajansı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. En kısa bir zamanda Zonguldak , ilçelerinde ve beldelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik elemelerinde yerinizi almak için öncelikle sitemiz üzerindeki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Zonguldak ve çevre illerinde yapacağımız elemeler & demo çekimleri öncesinde sizleri arayarak (mail, telefon ve msn üzerinden) iletişime geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Zonguldak , Modellik Ajansları Zonguldak , Zonguldak Modellik Ajansı, Zonguldak Mankenlik Ajansı

Aksaray Mankenlik Ajansları

Aksaray Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde sizlerle tanışıyoruz. Size en yakın model ajansı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yakın bir zamanda Aksaray ve ilçelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik elemelerinde yerinizi almak için evvela ana sayfamızdaki başvuru formunu tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Aksaray ve çevre illerinde yapacağımız elemeler & demo çekimleri öncesinde sizleri arayarak (msn, mail adresiniz ve telefon numaranız) iletişime geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Aksaray , Modellik Ajansları Aksaray , Aksaray Modellik Ajansı, Aksaray Mankenlik Ajansı

Kırıkkale Mankenlik Ajansları

Kırıkkale Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde sizlerle buluşacağız. Size en yakın ajans olmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kısa bir sürede Kırıkkale , ilçelerinde ve beldelerinde yapacağımız mankenlik & modellik seçmelerinde yerinizi almak için öncelikle sayfamızdaki başvuru formunu tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Kırıkkale ve çevre illerinde yapacağımız elemeler ve demo çekimleri öncesinde sizleri arayarak (mail, telefon ve msn üzerinden) iletişime geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Kırıkkale , Modellik Ajansları Kırıkkale , Kırıkkale Modellik Ajansı, Kırıkkale Mankenlik Ajansı

Yalova Mankenlik Ajansları

Yalova Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde ve ilçesinde sizlerle tanışacağız. Size en yakın ajans olmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kısa bir sürede Yalova ve ilçelerinde yapacağımız mankenlik & modellik elemelerinde yerinizi almak için ilk olarak ana sayfamızdaki başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Yalova ve çevre illerinde yapılacak olan demo çekimleri & elemeler öncesinde sizlere ulaşarak (msn, mail adresiniz ve telefon numaranız) irtibata geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Yalova , Modellik Ajansları Yalova , Yalova Modellik Ajansı, Yalova Mankenlik Ajansı

Osmaniye Mankenlik Ajansları

Osmaniye Mankenlik Ajansları : Türkiye’ nin birçok ilinde ve ilçesinde sizlerle tanışıyoruz. Size en yakın mankenlik ajansı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kısa zamanda Osmaniye ve ilçelerinde yapılacak olan mankenlik & modellik seçmelerinde yerinizi almak için evvela sitemiz üzerindeki başvuru formunu tam olarak doldurmanız gerekmektedir. Osmaniye ve çevre illerinde yapılacak olan elemeler & demo çekimleri öncesinde sizleri arayarak (e-mail, msn ve telefon üzerinden) irtibata geçeceğiz.

Başvuru İçin Lütfen Buraya Tıklayınız

İlgili Konular : Mankenlik Ajansları Osmaniye , Modellik Ajansları Osmaniye , Osmaniye Modellik Ajansı, Osmaniye Mankenlik Ajansı

X