Oyuncu Cast Ajansları İle Nasıl Çalışır?

Çalışmalarını, televizyon, sinema ve tiyatro sektörüne oyuncu temin etmekten öteye taşıyan, oyuncunun doğru proje ile buluşmasına, yapımcı firma ve yönetmenin aradığı oyuncuyu bulmasına imkan sağlayan cast ajansları, günümüzde hem yurt içinde hem uluslararası platformlarda hizmet veriyor. Profesyonel ya da figüran olarak televizyon, sinema ve tiyatro sektöründe çalışan bir oyuncunun, cast ajanslarına kayıt olarak çalışmalarına yön verecek profesyonellerden yardım alması, oyuncuya katkı sağladığı gibi seyircilerin kaliteli yapımlar ile buluşmasında da oldukça etkili. Peki, bir oyuncu, cast ajansı ile çalışmaya nasıl başlamalı?

1 Comment on “Oyuncu Cast Ajansları İle Nasıl Çalışır?”

  1. selamlar ,
    ben eski castlarınızdanım.cihan can zamanlarından..ilk başlangıç zamanlarınızdan.o zamanlar bana çok teklif geliyomuş.ama cihan can benim castım deyip bana da haber vermiyormuş. yani benim geleceğime mani olmuş. 🙁
    ben de uzun süre ara verdim.hayat gailesi..şimdi tekrar geri dönmek istiyorum. iletişimimizi yenilersek sevinirim. çünkü doğru yerde bilinçli profesyonel oyunculuk yapmaya devam etmek istiyorum. hiç figuranlık yapmadım. yolumda yönlendirici ilgili sonuca ulaştırıcak bir çalışma şekli olan bir yerle dönmek istiyorum. güzellikle değil oyunculukla ilgili işlerde olmak istiyorum.
    umarım tekrar görüşürüz..iletişim numaram ***
    feriz ç***.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cast Ajans Kayıt

Copyright © RosAjans.com All rights reserved.

Site Haritası